Android 7 Nougat Eğitim Seti

Ders Hakkında

Android ile uygulama geliştirmek istiyorsanız bu eğitim seti size temel yapıları ve kavramları, neyin, nasıl ve neden kullanıldığının mantığını öğretecek.

Ezbere kod yazmak yerine Java ve Android konusunda derin bilgiler vererek konuları örneklerle anlatmaya çalıştım. Bu eğitim setinde Android nedir, Android Studio ne işe yarar konularından başlayıp ileri seviye konular dahil konuları örneklerle, mantığını kavrayarak öğreneceksiniz.

Bu set bundan sonra yayınlanacak eğitim setlerine temel olacak. O yüzden lütfen anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin. Bana sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Herkese faydalı olması dileğiyle.

Not: Gerek görülürse bu eğitim seti altına yeni dersler koyabilirim. Lütfen temel eğitim setinde şu konu da olmalıydı diyeceğiniz konu başlıklarını bana belirtin...

Teşekkürlerİletişim için : http://emrealtunbilek.com

Youtube Kanalı : https://goo.gl/KwL1ux

Facebook Sayfası : https://goo.gl/xA7ssv

Linkedin : https://goo.gl/IxJPh0

Google + Sayfa : https://goo.gl/AU3gH4

Instagram : https://goo.gl/V4fZ84

Twitter : https://goo.gl/dbHNLv


Gereksinimler
  • Temel Programlama Bilgisi
  • Temel Java Bilgisi
Hedef kitle kimdir?
  • Programlama ve Android ile Uygulama Geliştirme konusunda kendini geliştirmek isteyen tüm arkadaşlar


Emre Altunbilek

Emre Altunbilek

Bilgisayar Mühendisi

Ben Emre Altunbilek. 1988 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldum ve sonrasında çalışma hayatına atıldım.

Bir kamu kuruluşunda bilgi işlem merkezinde çalışmaktayım. İş yerinde Database Administration ,Yedekleme Sistemlerinden sorumluyum.

Php, mysql, html5, css, jquery ve laravel frameworku konusunda bilgi sahibiyim.

Android konusunda çalışmalarım devam etmektedir. Burda ve bazı sosyal medya sitelerinde eğitim setlerim mevcut ve daha fazlasını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Özellikle java ve android ile ilgili yeni eğitim setlerini kısa süre içinde paylaşacağım.

Ders İçeriği

48 Video

Kursta neler öğreneceksiniz?