Android Fragment Eğitimi

Ders Hakkında

Android 7 Nougat Eğitim Setini Bitirenler için Android'de Uzmanlık Kursu

Bu eğitim seti sonrasında fragmentler ile ilgili temel bilgileri öğrenecek, uygulamalarınızda fragmentleri kullanarak esnek ve etkili arayüzler tasarlayabileceksiniz. Ayrıca uygulama tasarlarken sıklıkla kullanabileceğiniz basit ama yararlı Greenrobot eventbus kütüphanesini, bu kütüphanenin fragment ile ilgili uygulamalarını da setimizde bulabilirsiniz. EventBus kütüphanesi ile uygulama içindeki eventlerı kolaylıkla yakalayabilir, Fragment, Activity, Thread, Service vb sınıflar arasında da veri transferini gerçekleştirebiliriz.İletişim için : http://emrealtunbilek.com

Youtube Kanalı : https://goo.gl/KwL1ux

Facebook Sayfası : https://goo.gl/xA7ssv

Linkedin : https://goo.gl/IxJPh0

Google + Sayfa : https://goo.gl/AU3gH4

Instagram : https://goo.gl/V4fZ84

Twitter : https://goo.gl/dbHNLv

Emre Altunbilek

Emre Altunbilek

Bilgisayar Mühendisi

Ben Emre Altunbilek. 1988 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldum ve sonrasında çalışma hayatına atıldım.

Bir kamu kuruluşunda bilgi işlem merkezinde çalışmaktayım. İş yerinde Database Administration ,Yedekleme Sistemlerinden sorumluyum.

Php, mysql, html5, css, jquery ve laravel frameworku konusunda bilgi sahibiyim.

Android konusunda çalışmalarım devam etmektedir. Burda ve bazı sosyal medya sitelerinde eğitim setlerim mevcut ve daha fazlasını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Özellikle java ve android ile ilgili yeni eğitim setlerini kısa süre içinde paylaşacağım.

Ders İçeriği

21 Video