Java Eğitimi

Temel Java Eğitimi

Java Bilmeyenler için Temel Java Programlama Eğitimi | Eğitmen Emre Altunbilek
Ücretsiz Kaydol
Emre Altunbilek
Emre Altunbilek
Bilgisayar Mühendisi

Eğitmen hakkında

Ben Emre Altunbilek. 1988 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldum ve sonrasında çalışma hayatına atıldım.

Bir kamu kuruluşunda bilgi işlem merkezinde çalışmaktayım. İş yerinde Database Administration ,Yedekleme Sistemlerinden sorumluyum.

Php, mysql, html5, css, jquery ve laravel frameworku konusunda bilgi sahibiyim.

Android konusunda çalışmalarım devam etmektedir. Burda ve bazı sosyal medya sitelerinde eğitim setlerim mevcut ve daha fazlasını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Özellikle java ve android ile ilgili yeni eğitim setlerini kısa süre içinde paylaşacağım.

Programlamaya yeni başlayan veya kendini Java konusunda geliştirmek isteyen arkadaşlar için temel seviyede Java bilgisini vermeye çalıştığım bu eğitim seti umarım faydalı olur.

Bu sette anlatılanlar Android eğitim setleri için de temel oluşturacağı için takip etmenizi öneririm.

Java nedir sorusuyla başlayıp sınıf ve nesneler ile ilgili ayrıntılı bilgiler vermeye çalıştım. Her bir kodun ne işe yaradığının mantığını anlatmaya ve örnekler vermeye çalıştım.

Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin, teşekkürler.


Hedef Kitle Kimdir?

  • Programlama mantığını öğrenmek isteyen, Java dilini öğrenmek isteyen veya Android ile uygulama geliştirmek isteyip Java eksiği olan herkes


Ders İçeriği

28 Video